W latach 2002 – 2017 w Galerii Szara swoje prace pokazywali m.in.:

1A2V1 | 2010

8rolek | 2008

Adamczyk Justyna | 2014

Adamec Jakub | 2008, 2010, 2017

Agatowska Agata | 2014, 2016

Aleksandrowicz Ewelina – Pussykrew | 2014, 2017

Alster Darina | 2009

Amici Marie-Theres | 2003

Angulska Magdalena | 2016

Artomonov Vasili | 2006

Azorro | 2014

Babko Marcin (FrankBabko) | 2015

Bajorek Anna | 2011

Bałdyga Michał | 2006, 2008

Bałka Mirosław | 2004, 2008

Bańda Basia | 2006, 2012

Bauer Manuel | 2003

Bażowska Natalia | 2016

Bąkowski Wojtek | 2007,2010

Bekas Piotr | 2012

Berdyszak Marcin | 2005

Bereś Bettina | 2003, 2009

Bęc Ireneusz | 2002

Bieber Jodi | 2003

Bielamowicz Paulina | 2007

Bielańczyk-­Obst Ewa | 2014

Bohm David | 2010

Borg Pia | 2011

Breguła Karolina | 2010, 2014, 2016

Brusci Lorenzo | 2009

Brykczyński Jan | 2013

Brzoska Sławomir | 2002

Bujak Piotr | 2014, 2017

Burska Bogna | 2003, 2014

Julian Cardon | 2003

Ceglarek Piotr | 2010

Černický Jiří | 2006

Černy David | 2006

Chlanda Marek | 2004

Chłopi (Filip Chrobak & Łukasz Surowiec) | 2014

Chodziński Maciej | 2014, 2015, 2017

Chomicki Marcin | 2007

Czepurko Przemek | 2010

Hubert Czerepok | 2007

Ćwiertniewicz Wojciech | 2004

Deelen Ronnie | 2009

Delman Norbert | 2017

Demko Iwona | 2009

d’incise | 2008

Dołowy Patrycja | 2014

Drahotova Veronika | 2009

Držková Kateřina| 2007

Drożyńska Monika | 2016

Dróżdz Stanisław | 2008

Dubiel Tomasz | 2012

Dubielecka Anna | 2006

Dumański Paweł | 2004

Dwurnik Pola | 2011

Dziadosz (PLEQ) Bartosz | 2010

Dziedzic Łukasz  | 2004, 2006, 2015

Egli Raphael | 2003

Florkowski Andrzej P. | 2005

Fober Jerzy | 2006

Fodczuk Dariusz | 2007, 2010

Frank Marta (FrankBabko) | 2015

Franta Jiri | 2010

Frej Marta | 2014

Frydrych Michał | 2017

Gajda Dorota | 2007

Gębala Marzena | 2008

Gibiec Klaudia | 2007

Głyda Barbara | 2004

Górak Kinga | 2006

Grabowiecki Marcin | 2011

Grabowski Arti | 2010

Gronowski Łukasz | 2010

Grupa Pode Bal | 2006

Grygoruk Karol | 2011, 2013, 2014

Grzeszykowska Aneta | 2007

Guar Guma | 2008

Gustowska Izabella | 2010

Hryciuk Daniel | 2005

Hus Kamila | 2007

I Love 69 popgeju | 2009

Jabłońska Karolina (Potencja) | 2017

Jabłoński Dariusz | 2005

Jagielski Jacek | 2006

Jakimów Alicja | 2007, 2008

Jakubowicz Rafał | 2014

Janin Zuzanna | 2004

Jańczuk Magda | 2006, 2008

Jaworski Łukasz | 2010

Jezis Tahne na Berlin | 2009

Jiricka Eva | 2009

Juściński Konrad | 2015, 2014

Juvan Manca | 2013

Kaczerowska Hanna | 2008

Kaleta Anna | 2009

Kalwajtys Anna | 2009

Kamera Skura | 2006

Kanen Martin | 2009

Karczmarczyk Ada | 2007

Karwan Karolina | 2013, 2014

Kasperczyk Łukasz | 2006

Kern Thomas| 2003

Klaman Grzegorz | 2005

Klimasova Lenka | 2006

Klodova Lenka | 2007

Kluz-Knopek Urszula | 2013

Kmita Katarzyna | 2017

Kmita Monika | 2012, 2013, 2014

Kmiecik Magdalena | 2012

Koba Stanisław | 2005

Kobos Sylwia | 2007

Kobylarz Szymon | 2014, 2017

Koji Kamoji | 2004

Koléšek Jaroslav | 2006

Kołodziejczyk Lech | 2007

Kondej Luiza | 2006

Konik Anna | 2007, 2010

Konvoj Marius | 2008, 2009

Kosiek Agnieszka| 2007

KOT (Smoleński Konrad, Bosacki Piotr, Bąkowski Wojciech) | 2007

Kotecka Monika | 2011

Kowalska Karolina | 2009, 2010

Kowalski Piotr C. | 2004

Kowolowski Frantisek | 2006, 2007

Krawczyk Lidia | 2012

Kręcicki Tomasz (Potencja) | 2017

Krug Filin | 2009

Krzyważnia Katarzyna | 2004

Kubaniova Barbara | 2008

Kubiak Wojtek | 2012

Kucia Karolina | 2009, 2014, 2017

Kucharczyk Wojciech | 2008, 2012, 2017

Kucharski Marek | 2014

Kucz Jan | 2003, 2006

Kujawski Bartek | 2010

Kula Mateusz | 2014

Kurak Maciej | 2004

Kuskowski Kamil | 2004

Kuś Marek | 2004

Kuśmirowski Robert | 2004, 2005

Kuzyszyn Konrad | 2005 ,2010

Kwiek Przemysław | 2007, 2014

KzK | 2008, 2009

Labuda Radim | 2008, 2010

Ladefoged Joachim | 2003

Lechwar Stefan | 2008

Lelonek Diana | 2014

Lewandowski Leszek | 2004, 2005

Liankevic Andrei | 2014

Like She | 2008

Lipiński Michał | 2006

Lisowska Agnieszka | 2006

Liżewska Izabela  | 2014

Loska Aleksandra | 2012

Lutyński Piotr | 2004

Lurka Bartek | 2012

Lysáček Petr | 2006, 2007

Ławniczak Weronika | 2012

Łęska Izabela | 2016

Łuczak Michał | 2011

Łukomski Krzysztof | 2003

Łukowicz Janusz | 2015, 2017

Magdziarz Magdalena | 2008

Majchrowski Grzegorz | 2006

Makula Dorota | 2010

Malinová Pavla | 2006, 2017

Mananasoko | 2011

Maniak Kaśka | 2012

Marchlak Krzysztof | 2014

Marcinowski Mateusz | 2007

Maroń Barbara | 2004

Martin Honorata | 2016

Matusiak Michał | 2006

Matuszewska- Axelrad Ewa | 2007

McCullin Don | 2003

Mędrala Justyna | 2015

Mielnikiewicz Justyna | 2013

Mikita Svatopluk | 2010

Milach Rafał | 2011, 2014, 2017

Milewska Marta | 2005

Misiorny Dawid | 2012

Mizerski Bogdan | 2003

Mleczko Małgorzata & Musiał Patrycja (Fundacja No Local) | 2014

Młynek Marcin | 2008, 2009

Molenda Adam | 2006

Molska Anna | 2010

Morawicki Marcin | 2011

Morcinek Krzysztof | 2004

Moyzes Tamara | 2009

Mrowicki Maciej | 2008

Mucha Agnieszka | 2008

Niedźwiecka Luiza | 2003

Niepsuj Piotr | 2012

Nistratov Valeri | 2003

Nowicka Aleksandra | 2007

Obst Sławomir | 2014

Ochabska Magdalena | 2007

Olechowska Olga | 2008

Orłowska Anna | 2014, 2014

Orski Witek | 2012

Osika Maciej | 2007

Osińska Anna | 2004

Otto von Schirach | 2009

Pabis Dominik | 2007

Pacholak Krzysztof | 2012

Pankiewicz Agata | 2016

Pańczuk Adam | 2013

Paracetamol| 2005

Paracetamol vs Kaseta się Zacieła | 2008

Pasikowska Anita | 2006, 2007

Pasożyt Arek | 2014

Pasterczyk Krystyna | 2006

Pawela Laura | 2014

Pelc Wojciech | 2008

Pernický Pavel | 2007

Pernicky Poly | 2006

Pietruszka Marcin | 2003 ,2004

Piotrowska Agnieszka | 2016, 2017

Poczęta Paulina | 2003, 2004, 2005

Pogoda Bart | 2011,2013,  2014

Pogoda (Seneckova) Silvia | 20112013, 2014

Polaczek Cyryl (Potencja) | 2017

Polis Aleka | 2014, 2016

Potaczek Magdalena | 2003

Prasilova Bara | 2014, 2014

Prażmowski Wojciech | 2003

Przybylski Igor | 2010

Przybyła Piotr | 2007

Przybyłko Marcin | 2016

Ptaćnik Pavel | 2008

Pustelnik Jerzy | 2006

Pyrlik Maria | 2005

Quodlibet64 myspace | 2008, 2009

Rayss Agnieszka | 2013

Rek-Lipczyńska Agnieszkaw | 2005

Restel Simon | 2006

RGBoy myspace | 2008, 2009

Ritszel Dominik | 2015

Robakowski Józef | 2010

Rokicka Kama | 2011

Rossanao Yoav | 2003

Rostecki Daniel | 2003

Różański Gregor | 2010

Ryniewicz Kuba | 2012

Ryszka Aleksander | 2007

Rzepka-Dziedzic Joanna | 2005, 2014, 2015

Salamon Maciej | 2014

Sasnal Wilhelm | 2010

Sawicka Jadwiga | 2003

Schade Meinard | 2003

Shaath Randa | 2003

Scheuring Justyna | 2003

Severova Tereza | 2007, 2010

Skąpski Łukasz | 2005

Skutnik Jarosław | 2006

Sławek Tadeusz | 2003 ,2004

Smaga Jan | 2007

Smejkal Pavel M. | 2007

Smoczyński Mikołaj | 2004

Smoleński Konrad | 2010

Sobczuk Katarzyna | 2009

Sokalska Maga | 2015

Sokolnicka Kama | 2008, 2009

Stankiewicz Beata | 2009

Stańczak Kamil | 2007

Stark Petr | 2006, 2007

Staroń Jakub | 2007

Stepanova Jana | 2009

Stępniowska Karolina | 2009

Strzelecka Maria | 2017

Stuglik Grzegorz | 2006

Surůvka Jiří | 2006, 2007

Swoboda Agnieszka | 2003, 2006, 2013

Swoboda Tomasz | 2003, 2014

Szczepaniak Beata | 2014

Szarnowska Dorota | 2006

Szeibel Paweł | 2016

Szpaczyński Mikołaj | 2017

Szewczyk Andrzej | 2002

Szreder Agnieszka | 2008

Sztwiertnia Grzegorz | 2004, 2005

Szymankiewicz Małgorzata | 2017

Tajber Artur | 2004

Tarasewicz Leon | 2004

The Complainer & The Complainers | 2008

The Confusers | 2009

Ther Mark | 2009

Tichá Barbora | 2006

Trilot | 2006

Truszkowski Jerzy | 2007

Tyrna Karolina | 2006, 2008, 2009

urkuma | 2008, 2009

Velikova Tereza | 2009

Vrablikova Lenka | 2006

Wasilewski Marek | 2007, 2010

Wendland Filip | 2007

Wenglorz Krzysztof | 2006

Wehrli Roger | 2003

Widurska Joanna | 2007

Wierzbowski Łukasz | 2012, 2013, 2014

Wilczyńska Weronika | 2009

Winskowski Piotr | 2003

Wiśniewska Natalia | 2015

Witkowska Anna | 2007, 2008, 2014, 2017

Witkowski Adam | 2007, 2008, 2014

Wnuk Jakub Kamil | 2006, 2014

Wollny Zorka | 2010

Wojtas Andrzej (Pussykrew) | 2014, 2017

Wowrzeczka Joanna | 2006, 2014

Wójcik Mateusz | 2007

Wójtowicz Piotr | 2004

Wroński Jerzy | 2004

Wrzeszcz Małgorzata | 2007

Wybierała Anna | 2007

Wyskiel Dagmara | 2009

Vytiska Jan | 2013

Zajączkowska Karolina | 2011, 2013, 2014

Zaradny Anna | 2010

Zaskórska Ludwika | 2006

Żmijewski Artur | 2007

Żur Rafał | 2007